Licensed to GunLap Running, LLC - Contractor License      HY-TEK's Meet Manager
                Berkeley Tailgate Track & Field Meet - 3/7/2019                
                     Berkeley Prepratory School, Tampa, FL                     
                             www.gunlaprunning.com                             
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls High Jump
=================================================================================
     Stadium: #  5-08  3/1/2014    Emily Gauvey, Anclote HS                    
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
Finals
  1 Samuel, Camille           SO Tampa Prep               1.45m    4-09.00  10   
     1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 1.50 
        O    O    O    O    O    O    O    O  XXX 
  2 Tanner, Maureen           SR Berkeley Prep            1.40m    4-07.00   8   
     1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 
        P    P    P    O    O   XO    O  XXX 
  3 Simeoni, Sophia           SR Clearwater C C          J1.40m    4-07.00   6   
     1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 
        P    P    O    O   XO   XO   XO  XXX 
  4 Poulin, Reilley           SR Berkeley Prep           J1.40m    4-07.00   5   
     1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 1.40 1.45 
        P    P    P    O    O  XXO  XXO  XXX 
  5 Samara, Anastasia         SR Clearwater C C           1.30m    4-03.25   4   
     1.10 1.15 1.20 1.25 1.30 1.35 
        P    P    P    O    O  XXX 
  6 Beljic, Sofia             SO Berkeley Prep            1.15m    3-09.25   3   
     1.10 1.15 1.20 
        O    O  XXX 
  7 Hanna, Mira               FR Berkeley Prep           J1.15m    3-09.25   2   
     1.10 1.15 1.20 
        O  XXO  XXX 
 -- Hankerson, Hannah          6 Berkeley Prep              DNS            
 -- Avery, Sydney             SR Berkeley Prep              DNS            
 -- Davis, Mykaylyn           JR Seffner Chri               DNS            
 
Event 2  Boys High Jump
=================================================================================
     Stadium: # 6-11.50  2/25/2017   Jaasiel Torres, Sarasota HS               
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Odongo, Jeff              JR Berkeley Prep            1.74m    5-08.50  10   
     1.49 1.54 1.59 1.64 1.69 1.74 1.79 
        P    P    O    O   XO    O  XXX 
  2 Bankole, Mojolaoluwa      SR Tampa Prep               1.69m    5-06.50   8   
     1.49 1.54 1.59 1.64 1.69 1.74 
        P    P    O    O   XO  XXX 
  3 Jones, Michael            JR Berkeley Prep            1.64m    5-04.50   6   
     1.49 1.54 1.59 1.64 1.69 
        O    O    O    O  XXX 
  4 Cantave, Lovinsky         JR Immokalee               J1.64m    5-04.50   5   
     1.49 1.54 1.59 1.64 1.69 
        P    O   XO    O  XXX 
  5 Willis, Greg              FR Berkeley Prep            1.59m    5-02.50   4   
     1.49 1.54 1.59 1.64 
        O    O   XO  XXX 
  6 Miller, Ross              SO Berkeley Prep            1.54m    5-00.50   3   
     1.49 1.54 1.59 
        O    O  XXX 
  7 Illozier, Lunex           SO Immokalee               J1.54m    5-00.50   2   
     1.49 1.54 1.59 
        P   XO  XXX 
  8 Rose, Ted                 JR Berkeley Prep           J1.54m    5-00.50   1   
     1.49 1.54 1.59 
        O  XXO  XXX 
 -- Bennett, Adam             FR Berkeley Prep               NH            
     1.49 
      XXX 
 -- Bright, Cade              JR Clearwater C C              NH            
     1.49 
      XXX 
 -- Miffordens, Registre      JR Immokalee                   NH            
     1.49 1.54 
        P  XXX 
 -- Martin, Chance            SR Seffner Chri               DNS            
 
Event 3  Girls Pole Vault
=================================================================================
     Stadium: # 12-00  3/7/2015    Nicole Carroll, Tampa Catholic HS           
     Stadium: # 12-00  2/23/2019   Emily Branham, LL                           
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Crow, Hailey              SR Carrollwood              3.20m   10-06.00  10   
     1.70 1.85 2.00 2.15 2.30 2.45 2.60 2.75 2.90 3.05 3.20 3.35 
        P    P    P    P    P    P    O    O   XO    O    O  XXX 
  2 Rodriguez, Olivia         JR Clearwater C C           2.90m    9-06.25   8   
     1.70 1.85 2.00 2.15 2.30 2.45 2.60 2.75 2.90 3.05 
        P    P    P    P    P    P  XXO    O   XO  XXX 
  3 Martz, Carsyn             FR Berkeley Prep            2.30m    7-06.50   6   
     1.70 1.85 2.00 2.15 2.30 2.45 
        P    O    O    O    O  XXX 
  4 Martin, Makenzy           JR Berkeley Prep            2.15m    7-00.50   5   
     1.70 1.85 2.00 2.15 2.30 
        O    O    O  XXO  XXX 
  5 Gonzalez, Catalina        FR Holy Names               2.00m    6-06.75   4   
     1.70 1.85 2.00 2.15 
        P   XO    O  XXX 
  6 Gates, Sydney             SR Indian Rocks             1.85m    6-00.75   2   
     1.70 1.85 2.00 
        P    O  XXX 
  6 Buckhorn, Grace           SR Holy Names               1.85m    6-00.75   2   
     1.70 1.85 2.00 
        O    O  XXX 
  6 Lipham, Catelin           SR Berkeley Prep            1.85m    6-00.75   2   
     1.70 1.85 2.00 
        P    O  XXX 
 -- White, Kaleigh            SR Berkeley Prep               NH            
     1.70 
      XXX 
 -- Wehling, Victoria         SR Holy Names                 DNS            
 -- Nouss, Tallulah           JR Berkeley Prep              DNS            
 -- Troy, Madison             SR Holy Names                 DNS            
 
Event 4  Boys Pole Vault
=================================================================================
     Stadium: # 14-11  2/24/2018   Stone Baker, River Ridge HS                 
    Name                    Year School                  Finals            Points
=================================================================================
  1 Gramling, George          SR Berkeley Prep            3.35m   10-11.75  10   
     2.45 2.60 2.75 2.90 3.05 3.20 3.35 3.50 3.65 
        P    P    P    P    P   XO    O    P  XXX 
  2 Falker, Harrison          JR Clearwater C C           3.05m   10-00.00   8   
     2.45 2.60 2.75 2.90 3.05 3.20 
       XO    O    O  XXO    O  XXX 
  3 Mantilla, Quentin         JR Clearwater C C          J3.05m   10-00.00   6   
     2.45 2.60 2.75 2.90 3.05 3.20 
        P   XO    O    O  XXO  XXX 
  4 Righter, Jack             SO Berkeley Prep            2.75m    9-00.25   5   
     2.45 2.60 2.75 2.90 
        P  XXO    O  XXX 
 -- Baker, Ryan               JR Berkeley Prep              DNS            
 -- Curci, Frankie            JR Berkeley Prep              DNS            
 
Event 5  Girls Long Jump
=========================================================================================
     Stadium: # 17-11.25  2/25/2017   Kaitlyn Kirby, East Lake HS              
    Name                    Year School                  Finals  Wind           H# Points
=========================================================================================
  1 Davis, Chloe              SR Berkeley Prep            5.23m   NWI  17-02.00  1  10   
     4.78m(NWI) 5.23m(NWI) 5.17m(NWI)           
  2 Davis, Mykaylyn           JR Seffner Chri             4.97m   NWI  16-03.75  1   8   
     4.97m(NWI) 4.95m(NWI) 4.88m(NWI)           
  3 Waters, Tionna            JR Carrollwood              4.74m   NWI  15-06.75  1   6   
     4.74m(NWI) 4.60m(NWI) 4.56m(NWI)           
  4 Gilbert, Kailyn           FR Tampa Prep               4.70m   NWI  15-05.00  1   5   
     FOUL      4.70m(NWI) FOUL                
  5 Nouss, Tallulah           JR Berkeley Prep            4.58m   NWI  15-00.50  1   4   
     3.45m(NWI) 4.50m(NWI) 4.58m(NWI)           
  6 Chamberlin, Sadie         SO Carrollwood              4.43m   NWI  14-06.50  1   3   
     FOUL      4.43m(NWI) 4.21m(NWI)           
  7 Yurchenko, Daria          SO Academy Lakes            4.38m   NWI  14-04.50  1   2   
     4.18m(NWI) 4.38m(NWI) 4.24m(NWI)           
  8 Till, Christiana          JR Holy Names               4.34m   NWI  14-03.00  1   1   
     FOUL      4.34m(NWI) 4.29m(NWI)           
  9 Patten, Taylor            SO Seffner Chri             4.26m   NWI  13-11.75  1 
     4.24m(NWI) 4.26m(NWI) 4.14m(NWI)           
 10 Rutskin, Samantha         FR Tampa Prep               4.22m   NWI  13-10.25  1 
     FOUL      4.20m(NWI) 4.22m(NWI)           
 11 Flowers, Emma              8 Berkeley Prep            4.12m   NWI  13-06.25  2 
     FOUL      4.12m(NWI) 3.70m(NWI)           
 12 Hankerson, Hannah          6 Berkeley Prep            4.06m   NWI  13-04.00  2 
     FOUL      4.06m(NWI) FOUL                
 13 Esposito, Emily           FR Berkeley Prep            4.04m   NWI  13-03.25  2 
     3.94m(NWI) 4.04m(NWI) 3.25m(NWI)           
 14 Dizon, Aryana             SO Carrollwood              4.01m   NWI  13-02.00  2 
     FOUL      4.01m(NWI) FOUL                
 15 McGinn, Daniella          SR Clearwater C C           3.97m   NWI  13-00.25  1 
     FOUL      3.97m(NWI) 3.85m(NWI)           
 16 Barrett, Grace            FR Berkeley Prep           J3.97m   NWI  13-00.25  2 
     3.70m(NWI) 3.97m(NWI) 3.70m(NWI)           
 17 King, Ceniya              SO Carrollwood              3.93m   NWI  12-10.75  2 
     3.93m(NWI) FOUL      3.71m(NWI)           
 18 Ledwon, Jillian           FR Holy Names               3.85m   NWI  12-07.75  1 
     3.85m(NWI) 3.70m(NWI) 3.52m(NWI)           
 19 Mompi, Joy                SR Berkeley Prep            3.79m   NWI  12-05.25  2 
     3.30m(NWI) 3.57m(NWI) 3.79m(NWI)            
 20 Sheppard, Camryn          FR Carrollwood              3.55m   NWI  11-07.75  1 
     3.55m(NWI) 3.45m(NWI) 3.48m(NWI)           
 21 Scott, Desiree            JR Seffner Chri             3.48m   NWI  11-05.00  1 
     2.81m(NWI) 3.48m(NWI) FOUL                
 22 Ocana, Gisselle           FR Berkeley Prep            3.47m   NWI  11-04.75  2 
     3.13m(NWI) 3.47m(NWI) 3.47m(NWI)           
 23 Zazzero, Mia              SO Holy Names               3.43m   NWI  11-03.00  2 
     3.35m(NWI) 3.43m(NWI) 3.42m(NWI)           
 24 Martin, Cyleena           SO Lakeside Chri            3.19m   NWI  10-05.75  2 
     FOUL      3.17m(NWI) 3.19m(NWI)           
 25 Torres, Sophia            FR Holy Names               3.03m   NWI   9-11.25  2 
     FOUL      3.03m(NWI) 3.03m(NWI)           
 -- Michael, Lexus             8 Tampa Bay Chri             DNS   NWI            2 
 -- Vernet, Danajia           FR Tampa Bay Chri             DNS   NWI            2 
 -- Sherwood, Mackenzie        8 Tampa Bay Chri             DNS   NWI            2 
 -- Dyke, Kaylee              FR Tampa Bay Chri             DNS   NWI            2 
 -- Lahart, Grace             SO Holy Names                 DNS   NWI            1 
 -- MacLaren, Brynne          FR Berkeley Prep              DNS   NWI            2 
 -- Vermost, Ainsley          JR Clearwater C C             DNS   NWI            1 
 
Event 6  Boys Long Jump
=========================================================================================
     Stadium: # 23-02.50  2006        Bryan Thomas, Zephyrhills HS             
    Name                    Year School                  Finals  Wind           H# Points
=========================================================================================
  1 Sheppard III, Christophe  JR Carrollwood              6.43m   NWI  21-01.25  1  10   
     FOUL      6.43m(NWI) FOUL                
  2 Odongo, Jeff              JR Berkeley Prep            5.68m   NWI  18-07.75  1   8   
     5.46m(NWI) 5.60m(NWI) 5.68m(NWI)           
  3 Dunning, Jaeden           SO Tampa Bay Chri           5.52m   NWI  18-01.50  1   6   
     5.52m(NWI) 5.08m(NWI) 5.16m(NWI)           
  4 Whitlow, Amon              8 Carrollwood              5.25m   NWI  17-02.75  1   5   
     5.06m(NWI) 5.25m(NWI) 5.00m(NWI)           
  5 Illozier, Lunex           SO Immokalee                5.18m   NWI  17-00.00  1   4   
     5.18m(NWI) PASS      PASS                
  6 Doyle, Mason              FR Berkeley Prep            5.08m   NWI  16-08.00  1   3   
     5.03m(NWI) 4.92m(NWI) 5.08m(NWI)           
  7 Webb, Bryce               SO Tampa Bay Chri           5.01m   NWI  16-05.25  2   2   
     4.83m(NWI) 4.85m(NWI) 5.01m(NWI)           
  8 Dussault, Alexis          JR Tampa Prep               4.79m   NWI  15-08.75  1   1   
     FOUL      4.79m(NWI) FOUL                
  9 Bennett, Adam             FR Berkeley Prep            4.72m   NWI  15-06.00  2 
     4.58m(NWI) 4.70m(NWI) 4.72m(NWI)         
 10 Bishop, Nathan            FR Berkeley Prep            4.52m   NWI  14-10.00  2 
     4.39m(NWI) 4.35m(NWI) 4.52m(NWI)           
 11 Gomez, Patricio           SO Immokalee                4.48m   NWI  14-08.50  1 
     4.40m(NWI) 4.48m(NWI) 4.29m(NWI)           
 12 Siemiet, Logan             8 Carrollwood              4.41m   NWI  14-05.75  2 
     4.35m(NWI) 4.10m(NWI) 4.41m(NWI)           
 13 Park, Loi                 FR Berkeley Prep            4.31m   NWI  14-01.75  2 
     4.02m(NWI) 4.31m(NWI) 4.25m(NWI)         
 14 Willis, Greg              FR Berkeley Prep            4.05m   NWI  13-03.50  2 
     FOUL      FOUL      4.05m(NWI)           
 15 Michaud, Cole             FR Berkeley Prep            3.82m   NWI  12-06.50  2 
     3.82m(NWI) 3.55m(NWI) 3.66m(NWI)           
 16 Santiago, Ethan            6 Tampa Bay Chri           3.78m   NWI  12-05.00  2 
     3.46m(NWI) 3.62m(NWI) 3.78m(NWI)           
 -- Bullard, TJ               FR Berkeley Prep             FOUL                  1 
     FOUL      FOUL      FOUL                
 -- Rutskin, Julian           SO Tampa Prep                 DNS   NWI            2 
 -- Chernin, Devin            SO Carrollwood                DNS   NWI            1 
 -- Martin, Chance            SR Seffner Chri               DNS   NWI            2 
 
Event 7  Girls Triple Jump
======================================================================================
     Stadium: # 39-00  2/20/2016   Katie Barnett, Admiral Farragut             
    Name                    Year School                  Finals  Wind           Points
======================================================================================
  1 Davis, Mykaylyn           JR Seffner Chri            10.63m   NWI  34-10.50  10   
     10.17m(NWI) 10.52m(NWI) 10.63m(NWI)           
  2 Aves, Ally                JR Berkeley Prep            9.88m   NWI  32-05.00   8   
     FOUL      9.88m(NWI) 9.68m(NWI)           
  3 Poulin, Reilley           SR Berkeley Prep            9.46m   NWI  31-00.50   6   
     8.94m(NWI) 9.46m(NWI) FOUL                
  4 Beljic, Sofia             SO Berkeley Prep            9.33m   NWI  30-07.50   5   
     8.67m(NWI) 9.33m(NWI) 9.28m(NWI)           
  5 Mercurio, Sydney          JR Berkeley Prep            9.18m   NWI  30-01.50   4   
     8.28m(NWI) 9.03m(NWI) 9.18m(NWI)           
  6 Brice, Kayla              JR Carrollwood              8.93m   NWI  29-03.75   3   
     FOUL      8.93m(NWI) 8.78m(NWI)           
  7 Garanton, Camila          FR Carrollwood              8.58m   NWI  28-01.75   2   
     7.78m(NWI) 8.58m(NWI) 8.52m(NWI)           
  8 Tun, Saundra              SO Berkeley Prep            8.54m   NWI  28-00.25   1   
     FOUL      8.27m(NWI) 8.54m(NWI)           
  9 Sheppard, Camryn          FR Carrollwood              8.51m   NWI  27-11.00 
     8.21m(NWI) 8.51m(NWI) 8.45m(NWI)           
 10 Rogas, Amanda             JR Holy Names               8.29m   NWI  27-02.50 
     8.29m(NWI) FOUL      8.07m(NWI)           
 11 Vaughan, Evelyn           SO Clearwater C C           7.50m   NWI  24-07.25 
     FOUL      7.50m(NWI) 7.12m(NWI)           
 -- Ramos, Abbey              JR Berkeley Prep             FOUL                 
     FOUL      FOUL      FOUL                
 
Event 8  Boys Triple Jump
======================================================================================
     Stadium: # 47-02  1986        Ed Manderson, Admiral Farragut              
    Name                    Year School                  Finals  Wind           Points
======================================================================================
  1 Sheppard III, Christophe  JR Carrollwood             12.40m   NWI  40-08.25  10   
     12.40m(NWI) 12.14m(NWI) PASS                
  2 Jean, Franklin            JR Immokalee               11.12m   NWI  36-05.75   8   
     10.08m(NWI) 11.04m(NWI) 11.12m(NWI)           
  3 Dean, Austin              SO Berkeley Prep           10.93m   NWI  35-10.50   6   
     FOUL      10.93m(NWI) 10.79m(NWI)           
  4 Bennett, Adam             FR Berkeley Prep           10.83m   NWI  35-06.50   5   
     10.81m(NWI) 10.83m(NWI) 10.81m(NWI)         
  5 Whitlow, Amon              8 Carrollwood             10.42m   NWI  34-02.25   4   
     10.27m(NWI) 10.42m(NWI) 10.28m(NWI)           
  6 Miller, Ross              SO Berkeley Prep           10.09m   NWI  33-01.25   3   
     FOUL      9.78m(NWI) 10.09m(NWI)           
  7 Patrick, Daniel           SO Berkeley Prep            9.45m   NWI  31-00.00   2   
     FOUL      FOUL      9.45m(NWI)           
  8 Siemiet, Logan             8 Carrollwood              8.93m   NWI  29-03.75   1   
     8.93m(NWI) 8.61m(NWI) 8.76m(NWI)           
 -- Gomez, Patricio           SO Immokalee                 FOUL                 
     FOUL      FOUL      FOUL                
 -- Miffordens, Registre      JR Immokalee                  DNS   NWI           
 -- Hyatt, Reese              SO Berkeley Prep              DNS   NWI           
 
Event 9  Girls Discus Throw
====================================================================================
     Stadium: # 126-09  3/1/2014    Addi Harden, Berkeley Prep                 
    Name                    Year School                  Finals            H# Points
====================================================================================
  1 Kurtz, Madison            JR Holy Names              29.86m      97-11  1  10   
      29.86m  26.62m  21.18m           
  2 Shobola, Kendra           SR Carrollwood             24.10m      79-01  1   8   
      24.10m  18.39m  23.76m           
  3 Dumar, Lauren             SR Berkeley Prep           23.44m      76-11  1   6   
      23.15m  23.44m  22.44m           
  4 McGuane, Mary             FR Holy Names              20.84m      68-04  1   5   
      20.84m  16.04m  19.35m           
  5 Schneider, Bethany        SR Berkeley Prep           20.42m      67-00  1   4   
      19.52m  20.28m  20.42m         
  6 Janes, Miriam             SR Tampa Bay Heat          19.47m      63-10  1   3   
      17.91m  18.45m  19.47m         
  7 Gerstner, Rori            SO Academy Lakes           18.58m      60-11  2   2   
      FOUL  15.86m  18.58m         
  8 White, Kaleigh            SR Berkeley Prep           17.62m      57-10  2   1   
      17.62m  16.64m  16.57m         
  9 Lyons, Isabella           JR Academy Lakes           17.53m      57-06  1 
      FOUL  16.35m  17.53m         
 10 Mullen, Phoebe            FR Tampa Bay Heat          16.57m      54-04  2 
      FOUL  16.57m  13.43m         
 11 McNamee, Haneen           SR Academy Lakes           16.33m      53-07  2 
      16.33m  13.70m  14.63m         
 12 Devisfruto, Grace         JR Seffner Chri            16.21m      53-02  1 
      16.21m  FOUL  15.04m           
 13 Faith, Elise              FR Academy Lakes           15.98m      52-05  2 
      FOUL  15.98m  FOUL           
 14 Belisario, Katelyn        SR Tampa Bay Heat          15.28m      50-01  2 
      14.69m  15.28m  FOUL           
 15 Miller, Melissa           SR Berkeley Prep           14.98m      49-02  2 
      FOUL  12.09m  14.98m         
 16 Miller, Claire            FR Carrollwood             14.61m      47-11  2 
      13.37m  14.61m  10.44m         
 17 Dranoff, Sarah            SO Carrollwood              6.94m      22-09  2 
      FOUL  6.94m  6.46m           
 -- Coston, Emily             SR Clearwater C C            FOUL             2 
      FOUL  FOUL  FOUL         
 -- Gibson, Gigi              SR Berkeley Prep              DNS             1 
 -- Troy, Madison             SR Holy Names                 DNS             1 
 -- Roberts, Alexis           JR Indian Rocks               DNS             1 
 -- Merrill, Annie            SO Berkeley Prep              DNS             1 
 -- Newsome, Madison          JR Berkeley Prep              DNS             2 
 -- Johnston, Shaniya         SR Carrollwood                DNS             2 
 -- McGill, Nabaweeyha        JR Carrollwood                DNS             2 
 
Event 10  Boys Discus Throw
====================================================================================
     Stadium: # 183-04  3/2/2002    Garrett Johnson, Tampa Baptist             
    Name                    Year School                  Finals            H# Points
====================================================================================
  1 Jones, Michael            JR Berkeley Prep           37.81m     124-00  1  10   
      31.17m  FOUL  37.81m         
  2 Stallo, Brett             JR Indian Rocks            36.24m     118-11  1   8   
      32.97m  FOUL  36.24m         
  3 Ridley, Blake             SR Carrollwood             30.19m      99-00  2   6   
      FOUL  FOUL  30.19m         
  4 Romero, Miguel            FR Carrollwood             29.57m      97-00  1   5   
      24.45m  FOUL  29.57m           
  5 Baldwin, Ahmad            SR Seffner Chri            29.17m      95-08  1   4   
      26.76m  29.17m  28.12m         
  6 Sweeney-Orwig, Jack       SR Seffner Chri            28.78m      94-05  1   3   
      28.78m  27.56m  28.65m         
  7 Baisden, Zion             SR Carrollwood             27.84m      91-04  2   2   
      27.84m  FOUL  25.83m         
  8 Miller, Ross              SO Berkeley Prep           27.45m      90-01  2   1   
      24.48m  FOUL  27.45m         
  9 Freedman, Elijah          JR Academy Lakes           27.20m      89-03  2 
      27.20m  FOUL  22.69m         
 10 Walz, Jacob               SR Seffner Chri            25.97m      85-02  1 
      FOUL  25.97m  FOUL         
 11 Mohammadi, Michael        SR Berkeley Prep           25.80m      84-08  1 
      25.80m  FOUL  21.66m         
 12 Jonathan, Kimball         FR Carrollwood             25.71m      84-04  2 
      25.71m  22.10m  22.10m         
 13 Jean-Francois, Ricardo    FR Immokalee               25.43m      83-05  1 
      25.43m  23.90m  FOUL         
 14 Hannon, Matthew           JR Clearwater C C          24.19m      79-04  2 
      20.70m  FOUL  24.19m         
 15 Fernandez, Julian         SR Seffner Chri            23.76m      77-11  1 
      23.76m  23.45m  19.96m         
 16 Paul, Tyler               SR Clearwater C C          23.61m      77-05  2 
      2.61m  23.56m  23.61m         
 17 Drablos, Brice            SO Carrollwood             22.77m      74-08  2 
      22.77m  FOUL  22.01m         
 18 Dareus, Jackinse          SR Immokalee               21.12m      69-03  1 
      17.03m  FOUL  21.12m         
 19 Eggert, Noah              JR Tampa Bay Heat          21.03m      69-00  1 
      21.03m  FOUL  FOUL         
 20 Rinvil, Jeff              FR Immokalee               20.66m      67-09  1 
      FOUL  FOUL  20.66m         
 21 Fernandez, Sebastian      SO Seffner Chri            20.59m      67-07  2 
      20.25m  20.59m  18.83m         
 22 Downing, Dwight           SO Academy Lakes           20.42m      67-00  2 
      FOUL  20.42m  20.42m         
 23 Stevenson, Liam           FR Carrollwood             20.31m      66-08  2 
      FOUL  20.31m  FOUL         
 24 Benito, Aldemair          SR Carrollwood             19.66m      64-06  2 
      19.26m  18.46m  19.66m         
 25 Roger, Zardon             JR Tampa Bay Heat          16.62m      54-06  2 
      15.61m  16.62m  13.64m         
 
Event 11  Girls Shot Put
====================================================================================
     Stadium: # 41-04  3/1/2014    Alise Davis, Tampa Catholic HS              
    Name                    Year School                  Finals            H# Points
====================================================================================
  1 Kurtz, Madison            JR Holy Names               9.51m   31-02.50  1  10   
      9.51m  8.62m  8.33m         
  2 Dumar, Lauren             SR Berkeley Prep            9.30m   30-06.25  1   8   
      9.30m  8.91m  7.30m         
  3 Rogas, Amanda             JR Holy Names               8.41m   27-07.25  1   6   
      8.41m  8.16m  7.63m         
  4 Young, Charleston         SR Holy Names               8.25m   27-01.00  1   5   
      8.25m  7.88m  7.68m         
  5 Shobola, Kendra           SR Carrollwood              7.99m   26-02.75  1   4   
      7.99m  7.93m  7.64m         
  6 Schneider, Bethany        SR Berkeley Prep            7.56m   24-09.75  1   3   
      7.31m  7.56m  7.53m         
  7 Mullen, Phoebe            FR Tampa Bay Heat           7.50m   24-07.25  1   2   
      7.05m  7.50m  6.70m         
  8 McNamee, Haneen           SR Academy Lakes            7.37m   24-02.25  2   1   
      7.37m  6.14m  6.76m         
  9 McGuane, Mary             FR Holy Names               7.10m   23-03.50  1 
      6.72m  7.10m  6.77m         
 10 Coston, Emily             SR Clearwater C C           7.04m   23-01.25  2 
      6.41m  5.86m  7.04m         
 11 Pollock, Addison          FR Academy Lakes            6.66m   21-10.25  1 
      6.64m  6.66m  6.32m           
 12 Janes, Miriam             SR Tampa Bay Heat           6.37m   20-10.75  1 
      5.83m  6.35m  6.37m           
 13 Roberts, Alexis           JR Indian Rocks             6.34m   20-09.75  2 
      6.15m  6.25m  6.34m         
 14 White, Kaleigh            SR Berkeley Prep            6.27m   20-07.00  2 
      6.14m  6.27m  6.08m           
 15 Miller, Melissa           SR Berkeley Prep            6.19m   20-03.75  1 
      5.37m  6.19m  6.08m           
 16 Belisario, Katelyn        SR Tampa Bay Heat           5.93m   19-05.50  2 
      5.48m  5.67m  5.93m         
 17 Johnston, Shaniya         SR Carrollwood              5.60m   18-04.50  2 
      5.09m  5.60m  5.45m         
 18 Chernin, Alissa           SR Carrollwood              5.34m   17-06.25  2 
      4.91m  5.34m  5.28m         
 19 Jagernath, Sierra         JR Tampa Bay Chri           5.14m   16-10.50  2 
      4.60m  4.74m  5.14m         
 20 McCartney, Sarah          FR Carrollwood              5.08m   16-08.00  2 
      5.08m  4.53m  4.77m         
 21 Jackson-Albanil, Amaya     6 Tampa Bay Chri           4.95m   16-03.00  2 
      4.54m  4.70m  4.95m         
 22 Haggadone, Maya            8 Tampa Bay Chri           4.66m   15-03.50  2 
      4.66m  4.37m  4.49m           
 23 Bryan, Kyleigh             8 Tampa Bay Chri           3.98m   13-00.75  2 
      3.98m  3.34m  3.78m         
 -- Merrill, Annie            SO Berkeley Prep              DNS             1 
 -- Newsome, Madison          JR Berkeley Prep              DNS             1 
 -- Alba, Esabella            SR Seffner Chri               DNS             2 
 -- McGill, Nabaweeyha        JR Carrollwood                DNS             2 
 -- Gibson, Gigi              SR Berkeley Prep              DNS             1 
 
Event 12  Boys Shot Put
====================================================================================
     Stadium: # 62-06  3/2/2002    Garrett Johnson, Tampa Baptist              
    Name                    Year School                  Finals            H# Points
====================================================================================
  1 Jones, Michael            JR Berkeley Prep           11.91m   39-01.00  1  10   
      10.93m  11.76m  11.91m         
  2 Sweeney-Orwig, Jack       SR Seffner Chri            11.56m   37-11.25  1   8   
      11.56m  11.31m  11.30m         
  3 Paul, Tyler               SR Clearwater C C          10.98m   36-00.25  1   6   
      10.43m  10.98m  10.98m         
  4 Miller, Ross              SO Berkeley Prep           10.96m   35-11.50  1   5   
      10.93m  10.96m  10.76m         
  5 Robinson, Nico            JR Tampa Bay Chri          10.75m   35-03.25  2   4   
      10.56m  9.51m  10.75m           
  6 Benito, Aldemair          SR Carrollwood             10.72m   35-02.00  1   3   
      10.72m  10.04m  10.32m         
  7 Carlson, Owen             SR Tampa Prep              10.35m   33-11.50  2   2   
      9.95m  10.35m  10.07m         
  8 Baldwin, Ahmad            SR Seffner Chri            10.19m   33-05.25  1   1   
      1.09m  9.88m  10.19m         
  9 Stallo, Brett             JR Indian Rocks             9.95m   32-07.75  1 
      9.64m  FOUL  9.95m         
 10 Ridley, Blake             SR Carrollwood              9.92m   32-06.50  1 
      9.60m  9.92m  9.77m         
 11 Baisden, Zion             SR Carrollwood              9.79m   32-01.50  1 
      9.79m  8.99m  9.77m         
 12 Walz, Jacob               SR Seffner Chri            J9.79m   32-01.50  1 
      8.65m  8.80m  9.79m         
 13 Hannon, Matthew           JR Clearwater C C           9.74m   31-11.50  2 
      9.74m  FOUL  FOUL           
 14 Russ, Shupell             SO Tampa Bay Chri           9.70m   31-10.00  2 
      9.70m  9.08m  9.65m         
 15 Fowler, Nicholas          SO Seffner Chri             9.59m   31-05.75  2 
      9.59m  9.50m  8.99m           
 16 Dareus, Jackinse          SR Immokalee                9.58m   31-05.25  1 
      FOUL  9.58m  FOUL           
 17 Romero, Miguel            FR Carrollwood              9.41m   30-10.50  2 
      9.04m  8.83m  9.41m         
 18 Freedman, Elijah          JR Academy Lakes            9.22m   30-03.00  2 
      8.72m  FOUL  9.22m         
 19 Jean-Francois, Ricardo    FR Immokalee                9.14m   30-00.00  1 
      9.14m  9.13m  8.69m           
 20 Downing, Dwight           SO Academy Lakes            8.66m   28-05.00  2 
      7.99m  8.66m  8.34m         
 21 Peterson, Kameron          7 Tampa Bay Chri           8.65m   28-04.50  2 
      5.39m  5.61m  8.65m         
 22 Eggert, Noah              JR Tampa Bay Heat           8.62m   28-03.50  1 
      8.32m  8.39m  8.62m         
 23 Fernandez, Sebastian      SO Seffner Chri             8.56m   28-01.00  2 
      8.56m  8.48m  8.24m         
 24 Stevenson, Liam           FR Carrollwood              8.55m   28-00.75  2 
      7.32m  8.38m  8.55m         
 25 Miles, Darrick            FR Immokalee                8.52m   27-11.50  2 
      8.10m  8.52m  8.20m         
 26 Rinvil, Jeff              FR Immokalee                7.96m   26-01.50  1 
      7.28m  7.96m  7.45m         
 27 Jonathan, Kimball         FR Carrollwood              7.27m   23-10.25  2 
      7.27m  7.26m  7.03m         
 28 Roger, Zardon             JR Tampa Bay Heat           7.18m   23-06.75  1 
      6.66m  7.18m  7.04m           
 29 Vargas, Evan               8 Tampa Bay Chri           4.28m   14-00.50  2 
      4.03m  4.12m  4.28m         
 -- Baker, Ryan               JR Berkeley Prep              DNS             1 
 -- Romanowski, Alexander     SR Berkeley Prep              DNS             2 
 
Event 13  Girls Javelin Throw
==========================================================================
     Stadium: # 97-04  2/23/2019   Meredith Adams, Canterbury (Sp)             
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Tun, Saundra              SO Berkeley Prep           17.65m      57-11 
      15.50m  17.65m  16.52m           
  2 Mullen, Phoebe            FR Tampa Bay Heat          17.17m      56-04 
      15.35m  17.17m  15.48m           
  3 Dumar, Lauren             SR Berkeley Prep           16.60m      54-05 
      12.24m  13.90m  16.60m           
  4 White, Kaleigh            SR Berkeley Prep           14.92m      48-11 
      FOUL  13.00m  14.92m           
  5 Miller, Melissa           SR Berkeley Prep           12.97m      42-07 
      11.00m  12.97m  12.51m           
  6 Ramos, Abbey              JR Berkeley Prep           11.78m      38-08 
      FOUL  11.78m  FOUL           
 
Event 14  Boys Javelin Throw
==========================================================================
     Stadium: # 122-07  2/23/2019   Ross Miller, Berkeley Prep                 
    Name                    Year School                  Finals           
==========================================================================
  1 Jones, Michael            JR Berkeley Prep           34.17m     112-01 
      25.92m  32.36m  34.17m           
  2 Miller, Ross              SO Berkeley Prep           33.12m     108-08 
      32.44m  32.32m  33.12m           
  3 Cook, Daniel              SO Tampa Bay Heat          30.05m      98-07 
      2.66m  30.05m  FOUL           
  4 Guzik, Logan              JR Berkeley Prep           23.84m      78-02 
      23.84m  20.60m  20.62m           
  5 Janes, Matthew             7 Tampa Bay Heat          21.96m      72-00 
      21.96m  20.34m  20.32m           
 
Event 15  Girls 4x800 Meter Relay
=======================================================================
     Stadium: # 9:50.13  2/24/2018   East Lake HS, East Lake HS                
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Berkeley Prep  'A'                                 10:38.48   10   
  2 Berkeley Prep  'B'                                x10:43.14  
  3 Tampa Prep  'A'                                    10:52.15    8   
  4 Clearwater Central Catholic  'A'                   11:32.03    6   
  5 Carrollwood  'A'                                   12:14.06    5   
  6 Carrollwood  'B'                                  x13:15.42  
 
Event 16  Boys 4x800 Meter Relay
=======================================================================
     Stadium: # 7:54.20  2006        Tampa Jesuit, Tampa Jesuit                
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Clearwater Central Catholic  'A'                    9:26.15   10   
  2 Carrollwood  'A'                                    9:30.44    8   
  3 Berkeley Prep  'A'                                  9:43.25    6   
  4 Tampa Prep  'A'                                     9:51.22    5   
  5 Berkeley Prep  'B'                                x10:06.11  
 -- Immokalee  'A'                                          DNS  
 
Event 17  Girls 100 Meter Hurdles
============================================================================
     Stadium: # 14.38  2/23/2019   Cathrina Morris, Auburndale HS              
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Davis, Chloe              SR Berkeley Prep            15.82   1.4  10   
  2 Nouss, Tallulah           JR Berkeley Prep            16.26   1.4   8   
  3 Aves, Ally                JR Berkeley Prep            16.46   1.4   6   
  4 Levitz, Caitlin           SO Shorecrest Prep          18.90   1.4   5   
  5 Youngblood, Annelise      SO Academy Lakes            19.42   1.4   4   
  6 Ryan, Madison             SO Shorecrest Prep          20.70   1.4   3   
  7 Merrifield, Lauren        SO Shorecrest Prep          21.07   1.4   2   
 
Event 18  Boys 110 Meter Hurdles
============================================================================
     Stadium: # 14.35  1995        David Odum, Lakeland Christian              
    Name                    Year School                  Finals  Wind Points
============================================================================
  1 Guzik, Logan              JR Berkeley Prep            15.19  +0.0  10   
  2 Cribben, Seth             SR Carrollwood              15.28  +0.0   8   
  3 Chernin, Devin            SO Carrollwood              17.54  +0.0   6   
  4 Drablos, Brice            SO Carrollwood              17.64  +0.0   5   
  5 Jean, Franklin            JR Immokalee                20.84  +0.0   4   
 -- Ames, Russ                SO Shorecrest Prep            DNS  +0.0 
 -- Malcolm, Omarhiyon        JR Shorecrest Prep            DNS  +0.0 
 
Event 19  Girls 100 Meter Dash
===============================================================================
     Stadium: # 11.92  2/25/2017   Rachel Hagans, Tampa Catholic HS            
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Haag, Sophie               8 Carrollwood              12.67  +0.0  1  10   
  2 Patton, Mikera            JR Shorecrest Prep          12.77  +0.0  1   8   
  3 Architetto, Emma          JR Carrollwood              12.91  +0.0  1   6   
  4 Gary, Tarriyonna          JR Carrollwood              12.99   1.0  5   5   
  5 Roberts, Erica            FR Indian Rocks             13.31  +0.0  1   4   
  6 Gonzalez, Catalina        FR Holy Names               13.55  +0.0  1   3   
  7 Patten, Taylor            SO Seffner Chri             13.57   0.4  2   2   
  8 Mercurio, Sydney          JR Berkeley Prep            13.58  +0.0  1   1   
  9 Besnard, Brooke           FR Berkeley Prep            13.69   0.4  2 
 10 Watson, Emma              FR Berkeley Prep            13.78   0.4  2 
 11 Rutskin, Samantha         FR Tampa Prep               13.79   0.4  2 
 12 Holloway, Erin            FR Seffner Chri             13.80  +0.0  1 
 13 Woeste, Matheson          SO Carrollwood              14.07  +0.0  1 
 14 Barrett, Grace            FR Berkeley Prep            14.15   0.2  3 
 15 Hickey, Madison           JR Clearwater C C           14.18   0.2  3 
 16 Hankerson, Hannah          6 Berkeley Prep            14.20   0.4  2 
 17 Boling, Anna              FR Berkeley Prep            14.26   0.4  2 
 18 Avery, Paris              FR Clearwater C C           14.28   0.6  6 
 19 Capella, Gabrielle         8 Tampa Prep               14.42  -0.3  7 
 20 Vernet, Danajia           FR Tampa Bay Chri           14.44   0.2  4  14.440
 20 Saidy, Reem               FR Clearwater C C           14.44   0.2  3  14.440
 22 Villanustre, Evanglina    FR Clearwater C C           14.45   0.6  6 
 23 Saylor, Gabby             FR Berkeley Prep            14.49   0.2  3 
 24 Esposito, Emily           FR Berkeley Prep            14.55   0.2  3 
 25 Gerstner, Rori            SO Academy Lakes            14.72   0.2  3 
 26 Sheyte, Mona              FR Berkeley Prep            14.78   0.4  2 
 27 Tun, Saundra              SO Berkeley Prep            15.06   0.2  3 
 28 Mompi, Joy                SR Berkeley Prep            15.07   0.2  4 
 29 Ellison, Leila            FR Tampa Prep               15.08   0.2  4 
 30 Ocana, Gisselle           FR Berkeley Prep            15.24   0.2  4 
 31 Michael, Lexus             8 Tampa Bay Chri           15.27   0.2  3 
 32 Vaughan, Evelyn           SO Clearwater C C           15.35   0.6  6 
 33 Cortes, Thalia            JR Seffner Chri             15.37   1.0  5 
 34 Acevedo, Selena           FR Seffner Chri             15.46   0.6  6 
 35 Ritenburg, Jordan         FR Lakeside Chri            15.58   0.2  4 
 36 Harland, Ashlyn           FR Clearwater C C           15.85   0.2  4 
 37 Martin, Cyleena           SO Lakeside Chri            15.96   0.2  4 
 38 Scott, Lola               FR Clearwater C C           16.09   0.2  4 
 39 Chernin, Alissa           SR Carrollwood              16.36   0.6  6  16.355
 40 Vernet, Johanna            6 Tampa Bay Chri           16.36   1.0  5  16.358
 41 Rouge, Katherine          JR Clearwater C C           16.50   1.0  5 
 42 Gatlin, Zaniya             6 Tampa Bay Chri           16.53   1.0  5 
 43 Sanders, Katie            FR Clearwater C C           16.56  -0.3  7 
 44 Burke, Aleinah             8 Tampa Bay Chri           17.16  -0.3  7 
 45 Milne, Adrianne           JR Lakeside Chri            18.40   1.0  5 
 46 Kofender, Sophia          JR Academy Lakes            19.28   1.0  5 
 -- Simeoni, Sophia           SR Clearwater C C             DNS   1.0  5 
 -- Liermann, Kendall         SO Clearwater C C             DNS   0.4  2 
 -- Dizon, Aryana             SO Carrollwood                DNS  -0.3  7 
 -- King, Ceniya              SO Carrollwood                DNS  -0.3  7 
 
Event 20  Boys 100 Meter Dash
===============================================================================
     Stadium: # 10.52  2/25/2017   Seneca Milledge, Dunbar HS                  
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Martin, Chance            SR Seffner Chri             11.34  -0.5  1  10   
  2 Quarles, Carlos           FR Carrollwood              11.74  -0.5  1   8   
  3 Sheppard III, Christophe  JR Carrollwood              11.85  -0.5  1   6   
  4 Anthony, Reidel           JR Carrollwood              11.99  -0.5  1   5   
  5 Dunning, Jaeden           SO Tampa Bay Chri           12.08  -0.5  3   4   
  6 Missana, AJ               JR Tampa Prep               12.12  -0.5  3   3   
  7 Cantave, Lovinsky         JR Immokalee                12.13   0.4  2   2    12.122
  8 Dean, Austin              SO Berkeley Prep            12.13   0.4  2   1    12.128
  9 Ruiz, Tristan             FR Tampa Prep               12.14   0.4  2 
 10 Bullard, TJ               FR Berkeley Prep            12.27   0.4  2 
 11 Dixon, Cowboy             SO Tampa Prep               12.28  -0.9  4  12.272
 11 Bryant, Joseph            SO Seffner Chri             12.28   0.4  2  12.272
 13 Camuzzi, Max              JR Berkeley Prep            12.33   0.4  2 
 14 Boone, Tim                SR Berkeley Prep            12.38   0.4  2 
 15 Bryant, Jarred            JR Seffner Chri             12.44  -0.5  3 
 16 Falker, Harrison          JR Clearwater C C           12.54  -0.5  3 
 17 Whitlow, Amon              8 Carrollwood              12.72  -0.5  3 
 18 Manapin, Kim-Jae          SO Clearwater C C           12.74  -0.9  4 
 19 Stephens, Noah            SR Clearwater C C           12.83  -0.5  3 
 20 Dunning, Braeden          SO Tampa Bay Chri           12.94  -0.5  3 
 21 Lee, Dayyan               JR Shorecrest Prep          13.03  -0.4  5 
 22 Baisden, Zion             SR Carrollwood              13.06  -0.5  3 
 23 Gowski, Steven            FR Clearwater C C           13.08  -0.9  4 
 24 Price, Dylan              SR Academy Lakes            13.10  -0.9  4 
 25 Benito, Aldemair          SR Carrollwood              13.29  -0.9  4 
 26 Leon, Lukas               SR Carrollwood              13.34  -0.9  4 
 27 Natoce, Douglas           JR Clearwater C C           13.63  -0.9  4 
 28 Siemiet, Logan             8 Carrollwood              14.02  -0.4  5 
 29 Valdez, Jayden             6 Tampa Bay Chri           14.54  -0.9  4 
 30 Lanza, Giovanni            8 Tampa Bay Chri           14.59  -0.4  5 
 31 Malhotra, Vishnu          FR Academy Lakes            15.28  -0.4  5 
 32 Miles, Darrick            FR Immokalee                15.86  -0.5  1 
 -- Hyatt, Reese              SO Berkeley Prep              DNF  -0.5  1 
 -- Rinvil, Jeff              FR Immokalee                  DNF  -0.5  1 
 -- Morrison, Avante          SO Seffner Chri               DNS   0.4  2 
 -- Englenton, Caleb          SO Tampa Prep                 DNS  -0.5  1 
 -- Cortez, Gabriel           SR Academy Lakes              DNS  -0.4  5 
 
Event 21  Girls 1600 Meter Run
=======================================================================
     Stadium: # 5:04.57  2/20/2016   Hannah Brookover, Calvary Christian       
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Dieck, Greta              SR Holy Names             5:35.58   10   
  2 Fredericks, Alexa         JR Holy Names             5:47.07    8   
  3 Armstrong, Claire         JR Berkeley Prep          5:48.49    6   
  4 Rodriguez, Madeline       SO Holy Names             5:55.98    5   
  5 McDermott, Anna           FR Berkeley Prep          5:57.76    4   
  6 Lipham, Catelin           SR Berkeley Prep          5:59.83    3   
  7 Ramos, Abbey              JR Berkeley Prep          6:00.35    2   
  8 Gross, Alexa              FR Carrollwood            6:00.50    1   
  9 Grant, Nicole             JR Clearwater C C         6:02.10  
 10 Knazavich, Rachel         JR Tampa Bay Heat         6:07.29  
 11 Huebner, Emelia           FR Seffner Chri           6:11.33  
 12 Lamoutte, Lauren          JR Holy Names             6:11.51  
 13 Johnson, Kathryn          SO Academy Lakes          6:15.60  
 14 Stone, Tori               SR Tampa Prep             6:24.24  
 15 Rood, Kristin             JR Clearwater C C         6:28.68  
 16 Cook, Taya                 7 Tampa Bay Heat         6:40.59  
 17 Sibelle, Kaylee           SO Carrollwood            6:48.13  
 18 McKenzie, Lesley           8 Seffner Chri           6:49.18  
 19 Miniati, Maddie            8 Carrollwood            7:16.44  
 20 Osypka, Grace             FR Clearwater C C         7:17.64  
 21 Fowler, Hannah            SO Academy Lakes          7:20.43  
 22 Scott, Desiree            JR Seffner Chri           7:27.50  
 23 Staten, Brooke            FR Carrollwood            7:32.37  
 -- Martiner, Emily           SO Carrollwood                DNS  
 -- Arcaro, Juli              SR Berkeley Prep              DNS  
 -- Heaps, Miranda            FR Clearwater C C             DNS  
 -- Carlson, Skyler           FR Clearwater C C             DNS  
 
Event 22  Boys 1600 Meter Run
==========================================================================
     Stadium: # 4:18.33  2/25/2017   Antonio Gomez, Frostproof HS              
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Lipham, Ethan             FR Berkeley Prep          4:44.38   1  10   
  2 Nipper, Adam              SO Seffner Chri           4:45.61   1   8   
  3 Weber, Wolfgang           FR Berkeley Prep          4:51.49   1   6   
  4 Cruz, Christian           SO Immokalee              4:56.54   1   5   
  5 Jorski, Holden            JR Academy Lakes          5:05.18   1   4   
  6 Cruz, Armando             JR Immokalee              5:05.23   1   3   
  7 Poehlitz, Bobby           SR Carrollwood            5:08.46   1   2   
  8 Murphy, Patric            FR Clearwater C C         5:15.83   1   1   
  9 Reyes, Adrian             SO Immokalee              5:19.95   1 
 10 Fink, Jonah               SR Clearwater C C         5:21.36   1 
 11 Bedke, Wyatt              FR Tampa Prep             5:23.83   1 
 12 Koletsos, Sean            FR Clearwater C C         5:25.44   1 
 13 Wenger, Brant             SR Seffner Chri           5:25.65   1 
 14 Ragan, Aidan              FR Carrollwood            5:28.60   1 
 15 Cosgray, David            FR Clearwater C C         5:29.84   2 
 16 Olson, Eric               SO Carrollwood            5:30.18   2 
 17 Behrman, Mark             SR Academy Lakes          5:30.20   1 
 18 Devisfruto, Blake         SO Seffner Chri           5:30.31   1 
 19 Stowe, Andrew             FR Seffner Chri           5:33.68   1 
 20 Connelly, Dillon          FR Academy Lakes          5:36.05   2 
 21 Moorhead, Cullen          JR Clearwater C C         5:36.85   2 
 22 Stephens, Victor          SO Clearwater C C         5:37.63   2 
 23 Shah, Neel                SO Carrollwood            5:39.74   2 
 24 Casey, Carter              8 Carrollwood            5:39.96   2 
 25 Weber, Storm               6 Berkeley Prep          5:40.85   2 
 26 Holland, William          SR Tampa Bay Heat         5:43.39   2 
 27 Moreno, Esteban           SO Immokalee              5:50.38   1 
 28 Maddux, Hawkins            6 Carrollwood            5:52.71   2 
 29 Anderson, William          7 Seffner Chri           6:22.64   2 
 30 Richarz, Scott            FR Clearwater C C         6:23.34   2 
 31 Ming, Justin              FR Clearwater C C         6:28.96   2 
 32 Leach, Thomas             JR Tampa Prep             7:01.94   2 
 33 Patel, Kevin              SO Berkeley Prep          7:06.33   2 
 34 Gallagher, Eric           SR Clearwater C C         7:09.32   2 
 35 Wenger, Carson             7 Seffner Chri           7:24.05   2 
 36 Phelps, Dylan             FR Clearwater C C         8:02.63   2 
 -- Forsmans, Bryson          JR Berkeley Prep              DNS   1 
 -- Morgan, Daniel            SO Tampa Prep                 DNS   2 
 -- Parsons, Blake            JR Berkeley Prep              DNS   1 
 
Event 23  Girls 4x100 Meter Relay
=======================================================================
     Stadium: # 48.32  2/20/2016   Lakewood HS, Lakewood HS                    
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Carrollwood  'A'                                      50.70   10   
  2 Tampa Prep  'A'                                       53.83    8   
  3 Seffner Christian  'A'                                54.26    6   
  4 Berkeley Prep  'A'                                    54.34    5   
  5 Clearwater Central Catholic  'A'                      55.34    4   
  6 Berkeley Prep  'B'                                   x55.57  
 
Event 24  Boys 4x100 Meter Relay
=======================================================================
     Stadium: # 41.22  2/25/2017   Dunbar HS, Dunbar HS                        
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Carrollwood  'A'                                      44.87   10   
  2 Seffner Christian  'A'                                45.20    8   
  3 Berkeley Prep  'A'                                    46.54    6   
  4 Tampa Prep  'A'                                       46.68    5   
  5 Immokalee  'A'                                        47.39    4   
  6 Tampa Bay Christian  'A'                              49.88    3   
  7 Carrollwood  'B'                                     x52.24  
 -- Clearwater Central Catholic  'A'                        DNF  
 
Event 25  Girls 400 Meter Dash
==========================================================================
     Stadium: # 53.27  2/20/2016   Maiah Walker, Lakes Wales HS                
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Martz, Carsyn             FR Berkeley Prep            59.71   1  10   
  2 Davis, Chloe              SR Berkeley Prep          1:01.60   1   8   
  3 Aves, Ally                JR Berkeley Prep          1:01.78   1   6   
  4 Patton, Mikera            JR Shorecrest Prep        1:02.80   5   5   
  5 Rich, Emily               JR Clearwater C C         1:03.69   1   4   
  6 Karnes, Keely             FR Clearwater C C         1:03.96   4   3   
  7 Simmons, Molly            SR Clearwater C C         1:04.45   1   2   
  8 Bainbridge, Stephanie     SO Carrollwood            1:05.05   1   1   
  9 Singer, Kasey             SO Clearwater C C         1:06.13   1 
 10 Holmes, Allison           FR Berkeley Prep          1:06.28   2 
 11 Leonard, Sarah            JR Seffner Chri           1:08.33   2 
 12 Novello, Gianna           SR Berkeley Prep          1:08.87   2 
 13 Bermudez, Loren           SR Clearwater C C         1:08.88   2 
 14 Ritenburg, Jordan         FR Lakeside Chri          1:10.51   2 
 15 McGinn, Daniella          SR Clearwater C C         1:10.56   2 
 16 Morgan, Charlotte         FR Tampa Prep             1:11.21   4 
 17 Flowers, Emma              8 Berkeley Prep          1:12.13   2 
 18 Capella, Jayden           JR Tampa Prep             1:12.44   3 
 19 Ellison, Leila            FR Tampa Prep             1:12.51   3 
 20 Woeste, Matheson          SO Carrollwood            1:12.60   3 
 21 Staten, Brooke            FR Carrollwood            1:13.71   5 
 22 Davila, Maria             FR Seffner Chri           1:14.17   3 
 23 Dew, Alexa                SO Tampa Prep             1:14.54   5 
 24 Riggs, Nataley            JR Academy Lakes          1:14.90   5 
 25 Martiner, Emily           SO Carrollwood            1:16.48   2 
 26 McCartney, Hannah         FR Carrollwood            1:19.20   3 
 27 Johnston, Shaniya         SR Carrollwood            1:24.85   3 
 28 Dyke, Kaylee              FR Tampa Bay Chri         1:26.00   3 
 29 Jones, Makyla              6 Tampa Bay Chri         1:30.42   3 
 30 Vernet, Johanna            6 Tampa Bay Chri         1:32.32   5 
 31 McCartney, Sarah          FR Carrollwood            1:33.12   4 
 32 Morgan Mancebo, Jasmine    6 Tampa Bay Chri         1:35.76   4 
 33 Dranoff, Sarah            SO Carrollwood            1:41.38   4 
 -- Brice, Kayla              JR Carrollwood                DNS   1 
 -- Alba, Esabella            SR Seffner Chri               DNS   4 
 
Event 26  Boys 400 Meter Dash
==========================================================================
     Stadium: # 49.06  3/3/2012    Ken Mention, Tampa Catholic                 
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Rowan, Hudson             JR Berkeley Prep            53.57   1  10   
  2 Richards, Landon          FR Tampa Bay Heat           55.58   2   8   
  3 Brown, Caleb              JR Tampa Bay Heat           55.90   3   6   
  4 Russell, Christopher      SR Clearwater C C           56.02   2   5   
  5 Jones, Jíkobe             FR Seffner Chri             56.27   5   4   
  6 Seidl, Trent              SO Clearwater C C           56.34   2   3   
  7 Sardouk, Adam             JR Tampa Prep               56.45   6   2   
  8 Sannon, Alex              SO Immokalee                56.64   1   1   
  9 Birks, Ethan              FR Seffner Chri             56.76   2 
 10 Biehl, Nathan             SR Seffner Chri             56.78   6 
 11 Patrick, Daniel           SO Berkeley Prep            56.85   2 
 12 Joseph, Robert            FR Berkeley Prep            57.08   2 
 13 Doyle, Mason              FR Berkeley Prep            57.09   3 
 14 Solis, Joseph             SR Clearwater C C           57.12   3 
 15 Drablos, Brice            SO Carrollwood              57.84   6 
 16 Weber, Wolfgang           FR Berkeley Prep            58.04   2 
 17 Bergen, Benjamen          SO Tampa Prep               58.15   3 
 18 Stephens, Noah            SR Clearwater C C           58.51   3 
 19 Lee, Dayyan               JR Shorecrest Prep          59.07   5 
 20 Lewandowski, Eric         JR Clearwater C C           59.17   3  59.163
 21 Blazowski, Evan           SO Carrollwood              59.17   3  59.167
 22 Guzik, Logan              JR Berkeley Prep            59.58   1 
 23 Cook, Daniel              SO Tampa Bay Heat           59.75   4 
 24 Roher, Zachary            SR Tampa Prep             1:00.54   3 
 25 Bishop, Nathan            FR Berkeley Prep          1:00.88   4 
 26 Devisfruto, Blake         SO Seffner Chri           1:01.95   5 
 27 Carlson, Owen             SR Tampa Prep             1:02.77   4 
 28 Griffith, Hudson          SO Academy Lakes          1:02.93   5 
 29 Olson, Eric               SO Carrollwood            1:03.47   4 
 30 Simmons, Sion             SO Seffner Chri           1:04.11   6 
 31 Cantor, Alex              JR Berkeley Prep          1:04.24   4 
 32 Woods, Terrell            FR Academy Lakes          1:04.54   4 
 33 Park, Loi                 FR Berkeley Prep          1:04.68   4 
 34 Bennett, Reese            SR Carrollwood            1:08.48   5 
 35 Thomas, Joshua            SR Tampa Bay Chri         1:10.79   6 
 36 Tavares, Carlos            8 Tampa Bay Chri         1:12.24   5 
 37 Dyke, Jon                  7 Tampa Bay Chri         1:13.53   5 
 -- Barrera, Isiah            FR Immokalee                  DNS   1 
 -- Galvan, Jesus             SR Immokalee                  DNS   2 
 -- Illozier, Lunex           SO Immokalee                  DNS   1 
 -- Englenton, Caleb          SO Tampa Prep                 DNS   1 
 -- Hallenbeck, Nicholas      JR Carrollwood                DNS   1 
 -- Mohammadi, Michael        SR Berkeley Prep              DNS   1 
 -- Casey, Carter              8 Carrollwood                DNS   4 
 
Event 27  Girls 300 Meter Hurdles
==========================================================================
     Stadium: # 44.27  2/25/2017   Amanda Dumar, Berkeley Prep                 
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Haura, Summer              8 Tampa Prep               49.73   1  10   
  2 Till, Christiana          JR Holy Names               52.42   1   8   
  3 Garanton, Camila          FR Carrollwood              52.65   1   6   
  4 Barrett, Grace            FR Berkeley Prep            54.08   1   5   
  5 Chamberlin, Sadie         SO Carrollwood              54.77   1   4   
  6 Lahart, Grace             SO Holy Names               55.39   1   3   
  7 Levitz, Caitlin           SO Shorecrest Prep          58.50   2   2   
  8 Merrifield, Lauren        SO Shorecrest Prep          58.59   2   1   
  9 Zazzero, Mia              SO Holy Names               59.93   1 
 10 Ryan, Madison             SO Shorecrest Prep        1:00.17   2 
 11 Capella, Jayden           JR Tampa Prep             1:09.60   1 
 -- Youngblood, Annelise      SO Academy Lakes              DNS   2 
 
Event 28  Boys 300 Meter Hurdles
==========================================================================
     Stadium: # 38.67  2/20/2016   Jordan Williams, Lakewood HS                
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Cribben, Seth             SR Carrollwood              43.53   1  10   
  2 Rose, Ted                 JR Berkeley Prep            47.57   1   8   
  3 Chernin, Devin            SO Carrollwood              49.64   1   6   
  4 Downing, Denzyl           JR Academy Lakes            50.13   1   5   
  5 Dean, Austin              SO Berkeley Prep            52.58   1   4   
  6 Siemiet, Logan             8 Carrollwood              55.21   2   3   
  7 Janes, Matthew             7 Tampa Bay Heat           59.62   2   2   
 -- Ames, Russ                SO Shorecrest Prep            DNS   2 
 -- Drablos, Brice            SO Carrollwood                DNS   2 
 -- Jean, Franklin            JR Immokalee                  DNS   2 
 
Event 29  Girls 800 Meter Run
==========================================================================
     Stadium: # 2:18.98  1996        Kristina Bratton, Bradenton Christian     
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 Avery, Sydney             SR Berkeley Prep          2:29.54   1  10   
  2 Dieck, Greta              SR Holy Names             2:32.34   1   8   
  3 Fredericks, Alexa         JR Holy Names             2:36.78   1   6   
  4 Mercurio, Sydney          JR Berkeley Prep          2:38.15   1   5   
  5 Ritenburg, Jordan         FR Lakeside Chri          2:42.89   2   4   
  6 Fraifer, Thalia           FR Berkeley Prep          2:44.67   1   3   
  7 Rodriguez, Madeline       SO Holy Names             2:45.97   1   2   
  8 Armstrong, Abby            8 Berkeley Prep          2:46.85   1   1   
  9 Rood, Kristin             JR Clearwater C C         2:47.11   1 
 10 Gross, Alexa              FR Carrollwood            2:47.89   1 
 11 Johnson, Kathryn          SO Academy Lakes          2:48.90   1 
 12 Armstrong, Claire         JR Berkeley Prep          2:49.09   1 
 13 Capella, Mackenzie        FR Tampa Prep             2:50.10   1 
 14 Poe, Eliza                FR Tampa Bay Heat         2:54.88   1 
 15 Dew, Alexa                SO Tampa Prep             2:57.82   2 
 16 Morgan, Charlotte         FR Tampa Prep             2:58.03   2 
 17 Slifer, Lauren            SR Clearwater C C         2:59.52   2 
 18 Panchal, Anjali           SO Carrollwood            3:00.37   2 
 19 Miniati, Maddie            8 Carrollwood            3:08.02   2 
 20 Harris, Haley             JR Tampa Prep             3:12.16   2 
 21 Caceras, Elisabeth        FR Carrollwood            3:18.56   2 
 22 Roger, Bailey             SO Tampa Bay Heat         3:19.44   2 
 23 Earl, Allie               FR Tampa Bay Heat         3:20.76   2 
 24 Cook, Delena              SR Tampa Bay Heat         3:30.66   2 
 25 Miller, Claire            FR Carrollwood            3:35.49   2 
 26 McCartney, Hannah         FR Carrollwood            3:41.45   2 
 27 McCartney, Sarah          FR Carrollwood            4:02.23   2 
 -- Arcaro, Juli              SR Berkeley Prep              DNS   1 
 -- Bhatia, Esha              JR Berkeley Prep              DNS   2 
 -- Samuel, Camille           SO Tampa Prep                 DNS   1 
 -- Scott, Desiree            JR Seffner Chri               DNS   2 
 -- Hashemian, Aryana         JR Berkeley Prep              DNS   2 
 -- Heaps, Miranda            FR Clearwater C C             DNS   2 
 -- Osypka, Grace             FR Clearwater C C             DNS   2 
 -- Gaffney, Isabel           SO Clearwater C C             DNS   1 
 -- Leonard, Sarah            JR Seffner Chri               DNS   2 
 
Event 30  Boys 800 Meter Run
==========================================================================
     Stadium: # 1:54.93  2/25/2017   Sean Heera, Clearwater HS                 
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
  1 McKenzie, Paul            JR Seffner Chri           2:06.27   2  10   
  2 McKenzie, John            JR Seffner Chri           2:06.32   1   8   
  3 Morris, Trey              JR Berkeley Prep          2:08.33   1   6   
  4 Tawil-Brown, Albert        8 Tampa Prep             2:17.33   1   5   
  5 Deputy, Cade              FR Clearwater C C         2:17.55   1   4   
  6 Poehlitz, Bobby           SR Carrollwood            2:19.03   1   3   
  7 Doyle, Mason              FR Berkeley Prep          2:20.93   1   2   
  8 Jorski, Holden            JR Academy Lakes          2:22.69   1   1   
  9 Stephens, Victor          SO Clearwater C C         2:26.57   1 
 10 Devisfruto, Blake         SO Seffner Chri           2:26.83   1 
 11 Behrman, Mark             SR Academy Lakes          2:27.50   1 
 12 Banull, Nick              SR Berkeley Prep          2:29.46   2 
 13 Franks, Logan             JR Tampa Bay Heat         2:31.53   2 
 14 Cosgray, David            FR Clearwater C C         2:32.01   2 
 15 Ragan, Aidan              FR Carrollwood            2:32.45   1 
 16 Michaud, Cole             FR Berkeley Prep          2:32.59   1 
 17 Pascual, Ismael           SR Immokalee              2:32.72   2 
 18 Chadwell, Jackson         SO Tampa Bay Heat         2:33.28   2 
 19 Connelly, Dillon          FR Academy Lakes          2:34.31   2 
 20 Keller, Thomas            JR Tampa Prep             2:34.86   2 
 21 Ryan, Simon               SO Seffner Chri           2:35.64   2 
 22 Colbath, Gabriel          SR Carrollwood            2:36.72   2 
 23 Shah, Neel                SO Carrollwood            2:38.02   2 
 24 Oberting, Seth            JR Seffner Chri           2:40.88   2 
 25 Park, Loi                 FR Berkeley Prep          2:42.02   1 
 26 Freitag, Zackery          SR Seffner Chri           2:44.67   2 
 27 Watkins, Josiah           SO Seffner Chri           2:46.97   2 
 28 Richarz, Scott            FR Clearwater C C         2:54.08   2 
 29 Bennett, Reese            SR Carrollwood            2:56.41   2 
 30 Ming, Justin              FR Clearwater C C         2:59.91   2 
 31 Gallagher, Eric           SR Clearwater C C         3:01.41   2 
 32 Phelps, Dylan             FR Clearwater C C         3:40.73   2 
 33 Giron, William             6 Tampa Bay Chri         3:55.71   2 
 -- Moreno, Esteban           SO Immokalee                  DNS   1 
 -- Jocirin, Jean             SO Immokalee                  DNS   1 
 -- Trejo-Garcia, Martin      JR Immokalee                  DNS   1 
 -- Moorhead, Cullen          JR Clearwater C C             DNS   2 
 -- Blazowski, Evan           SO Carrollwood                DNS   1 
 -- Patel, Kevin              SO Berkeley Prep              DNS   2 
 -- Biehl, Nathan             SR Seffner Chri               DNS   1 
 
Event 31  Girls 200 Meter Dash
===============================================================================
     Stadium: # 24.14  2/25/2017   Maiah Walker, Lake Wales HS                 
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Patton, Mikera            JR Shorecrest Prep          26.11  -1.1  1  10   
  2 Haag, Sophie               8 Carrollwood              26.22  -1.1  1   8   
  3 Gary, Tarriyonna          JR Carrollwood              27.04  -0.9  6   6   
  4 Tanner, Maureen           SR Berkeley Prep            27.61  -1.1  1   5   
  5 Gilbert, Kailyn           FR Tampa Prep               27.80  -1.1  7   4   
  6 Bainbridge, Stephanie     SO Carrollwood              28.39  -1.1  1   3   
  7 Watson, Emma              FR Berkeley Prep            28.72  -0.9  3   2   
  8 Besnard, Brooke           FR Berkeley Prep            28.92  -1.0  2   1   
  9 Matulis, Maggie            8 Tampa Prep               29.27  -1.1  7 
 10 Avery, Paris              FR Clearwater C C           29.42  -1.0  2 
 11 Boling, Anna              FR Berkeley Prep            29.62  -1.0  2 
 12 McGinn, Daniella          SR Clearwater C C           29.81  -1.0  2 
 13 Holloway, Erin            FR Seffner Chri             29.88  -1.1  7 
 14 King, Ceniya              SO Carrollwood              30.04  -0.4  5 
 15 Novello, Gianna           SR Berkeley Prep            30.28  -0.9  3 
 16 Dizon, Aryana             SO Carrollwood              30.29  -1.1  7 
 17 Hankerson, Hannah          6 Berkeley Prep            30.30  -1.0  2 
 18 Sheyte, Mona              FR Berkeley Prep            30.57  -0.9  3 
 19 Villanustre, Evanglina    FR Clearwater C C           30.59  -0.4  5 
 20 Saidy, Reem               FR Clearwater C C           30.74  -0.9  6 
 21 Saylor, Gabby             FR Berkeley Prep            30.82  -0.9  3 
 22 Flowers, Emma              8 Berkeley Prep            30.92  -1.0  2 
 23 McGuane, Margaret         SO Holy Names               30.95  -0.9  6 
 24 Espinoza, Samantha        SO Tampa Prep               31.07  -0.9  6 
 25 Vaughan, Evelyn           SO Clearwater C C           31.26  -1.1  4 
 26 Esposito, Emily           FR Berkeley Prep            31.55  -0.9  3 
 27 Ocana, Gisselle           FR Berkeley Prep            31.98  -1.1  4 
 28 Ritenburg, Jordan         FR Lakeside Chri            32.02  -0.9  3 
 29 Mompi, Joy                SR Berkeley Prep            32.14  -0.9  3 
 30 Sheppard, Camryn          FR Carrollwood              32.59  -1.1  7 
 31 Riggs, Nataley            JR Academy Lakes            32.68  -1.1  7 
 32 Cortes, Thalia            JR Seffner Chri             32.69  -1.1  4 
 33 Scott, Lola               FR Clearwater C C           33.84  -1.1  7 
 34 Acevedo, Selena           FR Seffner Chri             34.00  -1.1  4 
 35 Davila, Maria             FR Seffner Chri             34.07  -0.4  5 
 36 Harland, Ashlyn           FR Clearwater C C           34.17  -1.1  4 
 37 Rouge, Katherine          JR Clearwater C C           34.93  -1.1  4 
 38 Sanders, Katie            FR Clearwater C C           35.26  -0.9  6 
 39 Webb, Kendall              7 Tampa Bay Chri           35.31  -1.1  4 
 40 Pagan, Anaisse             7 Tampa Bay Chri           35.66  -0.4  5 
 41 Shobola, Kendra           SR Carrollwood              35.71  -1.1  4 
 42 Sherwood, Mackenzie        8 Tampa Bay Chri           37.63  -0.4  5 
 43 Chernin, Alissa           SR Carrollwood              37.90  -0.4  5 
 44 Burke, Breelyn             6 Tampa Bay Chri           43.24  -1.1  7 
 -- Aves, Ally                JR Berkeley Prep              DNS  -1.1  1 
 -- Singer, Kasey             SO Clearwater C C             DNS  -0.4  5 
 -- Bermudez, Loren           SR Clearwater C C             DNS  -0.9  6 
 -- Rodriguez, Olivia         JR Clearwater C C             DNS  -0.9  6 
 -- Liermann, Kendall         SO Clearwater C C             DNS  -0.4  5 
 -- Karnes, Keely             FR Clearwater C C             DNS  -1.1  1 
 -- Tun, Saundra              SO Berkeley Prep              DNS  -0.9  3 
 -- Roberts, Erica            FR Indian Rocks               DNS  -1.1  1 
 -- Simmons, Molly            SR Clearwater C C             DNS  -1.0  2 
 -- Davis, Chloe              SR Berkeley Prep              DNS  -1.1  1 
 -- Hickey, Madison           JR Clearwater C C             DNS  -1.0  2 
 -- Rich, Emily               JR Clearwater C C             DNS  -0.9  6 
 
Event 32  Boys 200 Meter Dash
===============================================================================
     Stadium: # 21.44  2/20/2016   Terence Ware, Lakewood HS                   
    Name                    Year School                  Finals  Wind H# Points
===============================================================================
  1 Hallenbeck, Nicholas      JR Carrollwood              23.88  -1.1  1  10   
  2 Quarles, Carlos           FR Carrollwood              24.15  -1.1  1   8   
  3 Jones, Jíkobe             FR Seffner Chri             24.41  -0.9  5   6   
  4 Richards, Landon          FR Tampa Bay Heat           24.48  -1.1  1   5   
  5 Missana, AJ               JR Tampa Prep               24.60  -0.9  5   4   
  6 Anthony, Reidel           JR Carrollwood              24.65  -1.1  1   3   
  7 Cantave, Lovinsky         JR Immokalee                24.86  -1.4  6   2   
  8 Bryant, Jarred            JR Seffner Chri             25.02  -1.5  2   1   
  9 Ruiz, Tristan             FR Tampa Prep               25.12  -1.5  2 
 10 Morrison, Avante          SO Seffner Chri             25.28  -0.9  5 
 11 Patrick, Daniel           SO Berkeley Prep            25.31  -0.9  3 
 12 Solis, Joseph             SR Clearwater C C           25.33  -1.4  6 
 13 Russell, Christopher      SR Clearwater C C           25.35  -1.4  6 
 14 Sardouk, Adam             JR Tampa Prep               25.48  -1.5  2 
 15 Seidl, Trent              SO Clearwater C C           25.51  -0.9  3 
 16 Bryant, Joseph            SO Seffner Chri             25.55  -1.4  6 
 17 Whitlow, Amon              8 Carrollwood              25.85  -0.9  3 
 18 Manapin, Kim-Jae          SO Clearwater C C           25.86  -0.9  3 
 19 Camuzzi, Max              JR Berkeley Prep            25.88  -1.5  2 
 20 Chernin, Devin            SO Carrollwood              25.93  -1.5  2 
 21 Brown, Caleb              JR Tampa Bay Heat           26.36  -0.9  3 
 22 Stephens, Noah            SR Clearwater C C           26.44  -1.5  2 
 23 Bishop, Nathan            FR Berkeley Prep            26.50  -1.5  2 
 24 Miles, Darrick            FR Immokalee                26.58  -1.1  1 
 25 Cook, Daniel              SO Tampa Bay Heat           26.62  -0.9  3 
 26 Roher, Zachary            SR Tampa Prep               26.74  -1.4  6 
 27 Price, Dylan              SR Academy Lakes            26.90  -0.9  3 
 28 Gowski, Steven            FR Clearwater C C           26.91  -0.7  4 
 29 Lewandowski, Eric         JR Clearwater C C           27.27  -1.4  6 
 30 Natoce, Douglas           JR Clearwater C C           27.48  -0.7  4 
 31 Rinvil, Jeff              FR Immokalee                27.64  -1.1  1 
 32 Leon, Lukas               SR Carrollwood              27.80  -0.7  4 
 33 Webb, Bryce               SO Tampa Bay Chri           27.97  -0.9  5 
 34 Woods, Terrell            FR Academy Lakes            28.02  -0.7  4 
 35 Bennett, Adam             FR Berkeley Prep            28.24  -0.7  4 
 36 Cantor, Alex              JR Berkeley Prep            28.44  -0.7  4 
 37 Paul, Tyler               SR Clearwater C C           28.47  -0.9  5 
 38 Griffith, Hudson          SO Academy Lakes            29.21  -0.7  4 
 39 Bright, Cade              JR Clearwater C C           29.22  -0.9  5 
 40 Valdez, Jayden             6 Tampa Bay Chri           30.00  -0.7  4 
 41 Santiago, Ethan            6 Tampa Bay Chri           30.90  -0.9  5 
 -- Miffordens, Registre      JR Immokalee                  DNS  -1.1  1 
 -- Falker, Harrison          JR Clearwater C C             DNS  -0.9  3 
 -- Guzik, Logan              JR Berkeley Prep              DNS  -1.1  1 
 -- Oberting, Seth            JR Seffner Chri               DNS  -1.5  2 
 -- Mantilla, Quentin         JR Clearwater C C             DNS  -0.9  5 
 
Event 33  Girls 3200 Meter Run
=======================================================================
     Stadium: # 10:59.32  3/2/2002    Kara Scanlin, Jacksonville Episcopal     
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Garba, Josephine          SR Tampa Prep            12:27.59   10   
  2 Stephens, Kylie            8 Berkeley Prep         13:01.77    8   
  3 Grant, Nicole             JR Clearwater C C        13:09.56    6   
  4 Macdiarmid, Madison       SO Holy Names            13:34.36    5   
  5 Haddad, Rebekah           FR Tampa Bay Heat        14:09.01    4   
  6 Ise, Lindsay              JR Tampa Prep            14:24.10    3   
  7 Slifer, Lauren            SR Clearwater C C        14:35.75    2   
  8 Panchal, Anjali           SO Carrollwood           17:13.36    1   
 -- Gaffney, Isabel           SO Clearwater C C             DNS  
 
Event 34  Boys 3200 Meter Run
=======================================================================
     Stadium: # 9:35.34  2006        James Osborne, Tampa Jesuit               
    Name                    Year School                  Finals  Points
=======================================================================
  1 Cruz, Christian           SO Immokalee             10:37.44   10   
  2 Cruz, Armando             JR Immokalee             10:59.90    8   
  3 Doyle, Luke               SO Berkeley Prep         11:00.15    6   
  4 Murphy, Patric            FR Clearwater C C        11:04.25    5   
  5 Reyes, Adrian             SO Immokalee             11:20.82    4   
  6 Fink, Jonah               SR Clearwater C C        11:30.67    3   
  7 Koletsos, Sean            FR Clearwater C C        11:33.63    2   
  8 Jordan, Liam               6 Berkeley Prep         11:35.06    1   
  9 Deputy, Cade              FR Clearwater C C        11:48.78  
 10 Poe, Barret                8 Tampa Bay Heat        11:57.14  
 11 Maddux, Hawkins            6 Carrollwood           12:32.10  
 -- Casey, Carter              8 Carrollwood                DNS  
 
Event 35  Girls 4x400 Meter Relay
=======================================================================
     Stadium: # 4:01.56  2/23/2019   Auburndale, Auburndale HS                 
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Tampa Prep  'A'                                     4:18.19   10   
  2 Clearwater Central Catholic  'A'                    4:20.94    8   
  3 Carrollwood  'A'                                    4:24.79    6   
  4 Holy Names  'A'                                     4:31.99    5   
 -- Berkeley Prep  'A'                                       DQ   impeding
 
Event 36  Boys 4x400 Meter Relay
=======================================================================
     Stadium: # 3:24.23  2011        Robinson HS, Robinson HS                  
    School                                               Finals  Points
=======================================================================
  1 Berkeley Prep  'A'                                  3:38.07   10   
  2 Tampa Prep  'A'                                     3:45.35    8   
  3 Carrollwood  'A'                                    3:47.40    6   
  4 Berkeley Prep  'B'                                 x3:48.78  
  5 Berkeley Prep  'C'                                 x3:50.52  
  6 Clearwater Central Catholic  'A'                    3:51.07    5   
 -- Immokalee  'A'                                          DNS  
 
                    Women - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Berkeley Prep              210        2) Carrollwood               108   
    3) Holy Names                 106        4) Tampa Prep                 68   
    5) Clearwater Central Catholi  53        6) Shorecrest Prep            36   
    7) Seffner Christian           26        8) Academy Lakes               9   
    8) Tampa Bay HEAT               9       10) Indian Rocks Christian      6   
   11) Lakeside Christian           4                                           
 
                    Men - Team Rankings - 17 Events Scored
===============================================================================
    1) Berkeley Prep              178        2) Carrollwood               153   
    3) Seffner Christian           71        4) Immokalee                  62   
    5) Clearwater Central Catholi  58        6) Tampa Prep                 43   
    7) Tampa Bay HEAT              21        8) Tampa Bay Christian        19   
    9) Academy Lakes               10       10) Indian Rocks Christian      8